The Perfect Tree - w poszukiwaniu drzewka idealnego.


Po małych zakupach na stronie YankeeHome.pl mam już wszystkie woski z kolekcji "The Perfect Christmas", o ile Kakao i Drewno udało mi się dorwać stacjonarnie, o tyle by sięgnąć po Christmas Magic i Perfect Tree musiałem zrobić zakupy online.  Dzisiaj na tapetę, albo raczej "na kominek"  bierzemy wosk The Perfect Tree. Choć pierwsza recenzja wosku będzie jedynie na sucho, postaram przedstawić się Wam zapach jak najlepiej - gdyby ktoś z Was nie mógł kupić go na miejscu i podobnie jak ja, musiał korzystać ze sklepów internetowych. 


Sama nazwa mówi nam, że jest to "drzewko idealne". Magia zapachu świeżej choinki, którą możemy rozpylić po mieszkaniu bez konieczności posiadania drzewka. Wiele czyta się o różnicach między The Perfect Tree, a Christmas Garland. Tę drugą posiadam w formie średniej świecy i przyznam szczerze, że jedyną różnicą jaką widzę, jest obecność owocowego, kwaskowatego podbicia.  W The Perfect Tree czuć wyraźne nuty zielone. Nie ma co ukrywać, jest to zapach prawdziwej choinki przyniesionej prosto z lasu do domu. Nie jest to zapach przywodzący nam na myśl odświeżacze powietrza, nie jest to zapach w żaden sposób syntetyczny. Pomiędzy nutami drzewnymi - sosnowymi, możemy poczuć jakby lekkie nuty dymne; nie jest to jednak "wędzonka" jak w przypadku Warm Autumn Evening. Przypomina to raczej drzewko stojące nieopodal kominka.
Oto, co składa się na zapach The Perfect Tree. 


nuty głowy: zimozielona girlanda, bergamotka

nuty serca: sosnowe igły, biała brzoza, bursztyn

nuty bazy: świeżo cięta sosna, kadzidło, cedr


Firmie Yankee Candle wielokrotnie zarzucało się, że ich choinkowe zapachy pachną zbyt "toaletowo", żeby nie użyć tu innego słowa. Yankee wyruszyło więc na poszukiwanie "drzewka doskonałego". I udało się.  Esencja świątecznej choinki, będącej nieodłącznym elementem świąt Bożego Narodzenia już od kilku tygodni do kupienia we wszystkich punktach sprzedaży YC w Europie.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku! Pisząc komentarz na moim Blogu zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych. To samo tyczy się obserwowania Bloga. Wszystkie Twoje dane są bezpieczne i używane jedynie w celu publikacji komentarza - w każdej chwili możesz mieć do nich wgląd - możesz też wnieść o skasowanie swojego komentarza lub jego zmianę.