Amerykański Sen właśnie się spełnia - kolekcja Americana dostępna w Polsce!

2017 z pewnością przejdzie do historii jako najbardziej udany ze wszystkich jeżeli chodzi o polski rynek świec Yankee Candle. Nie będę wymieniać, które nowości pojawiły się w przeciągu ostatniego miesiąca, bo o tym pewnie wszyscy już wiecie, natomiast ogłaszam oficjalnie kolejną premierę - kolekcja Americana! Biały kruk wśród świeczek Yankee, unikalna niczym My Favourite Things, egzemplarze tak pożądane wśród kolekcjonerów świec, jak Birkin wśród fashionistek. I znów Polska dostąpiła zaszczytu cieszenia się 3 zapachami z kolekcji! Dzięki tej serii, American Dream każdego świecoholika będzie spełniać się przy każdym odpaleniu knota jednej z 3 świec, których nazwy to:
God Bless America- zapach amerykańskiej szarlotki
Spirit Of America - mieszanka eukaliptusa, cytrusów, kadzidła i ciepłego bursztynu 
Stars & Stripes - połączenie cynamonu i potpouri, amerykański klasyk

Przyznam, że uwielbiam wszystko co kojarzy się ze Stanami Zjednoczonymi.  Z całą pewnością do moich zbiorów dołączy świeca God Bless America. Spodziewajcie się więc recenzji prędzej czy później. Jeżeli sam nie pobiegnę po nią do sklepu lub nie złożę zamówienia online, wyślę list do św. Mikołaja, z nadzieją, że to cudo barwy czerwonej znajdzie się 24 grudnia pod moją choinką. 

Do zobaczenia w następnym poście!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku! Pisząc komentarz na moim Blogu zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych. To samo tyczy się obserwowania Bloga. Wszystkie Twoje dane są bezpieczne i używane jedynie w celu publikacji komentarza - w każdej chwili możesz mieć do nich wgląd - możesz też wnieść o skasowanie swojego komentarza lub jego zmianę.